Plakaty wielkoformatowe

Popularność plakatów wielkoformatowych nie maleje. Można je zobaczyć na billboardach gdzie przyciągają bardzo naszą uwagę. Można zamawiać dowolne wielkości takich plakatów. Są one drukowane jednostronne na specjalnym papierze, który ma gramaturę 200g na każdy metr kwadratowy. Im lepszy będzie papier tym lepsza będzie jakość. Plakaty mogą mieć różne rozmiary. Płacimy za każdy wydrukowany metr kwadratowy. Plakat może mieć dziesięć metrów, ale równie dobrze można zamówić pięćdziesiąt metrów kwadratowych. To będzie ogromny plakat, który na pewno, jako reklama nie będzie miał sobie równych.

Czas wykonania plakatu http://poligrafiko.pl/pl/sklep/wielkiformat/plakaty to do pięciu dni roboczych. Wszystko zależne będzie od zamówień, jakie ma drukarnia i tego jak bardzo nam się spieszy. Można zamówić również druk wielkoformatowy na papierze plakatowym o gramaturze 150 gram.

Będzie on znacznie droższy, ale jakość ma tutaj ogromne znaczenie. Dla każdego zainteresowanego klienta znajdzie się dokładnie to, czego szuka i to, co jest mu potrzebne właśnie w tej chwili.

unia-do-wstawieniaa