Oświetlenie do salonu w fotografowaniu

Salon lub hall dużego domu można oświetlić za pomocą żyrandola. Może on być klasyczny lub nowoczesny. Wykonany może być z metalu, szkła lub innych tworzyw – plastiku lub nawet papieru. Żyrandole mogą składać się z jednej lampy lub kilka lampek. Modele Valencia, Fiesta są idealne do tradycyjnie aranżowanych wnętrz. Modele Led, Saturn, Abros oraz Coral nadają się idealnie do pomieszczeń umeblowanych nowocześnie. Świetnie wyglądają modele tworzone ze stali chromowanej oraz szkła. Szkło odbija promienie światła i nadaje wspaniały wygląd pomieszczeniom. Model Pristma jest stworzony z chromowanej podstawy oraz świetlówek LED – http://elitelight.pl. Kryształy nadają odpowiedni efekt dekoracyjny. Candellux oferuje także kinkiety, plafoniery, spirale oraz listwy oświetleniowe. Mogą mieć od dwóch do sześciu punktów świetlnych. Mieszkanie dobrze oświetlone jest efektowne i na pewno spodoba się każdemu.

Unikatowy Arkon, czyli piękno ma moc

Arkon to kinkiet, który można wyginać tak, aby światło padało w sposób odpowiedni dla osoby z niego korzystającej. Plafoniera Spring stworzona jest z mlecznego szkła ozdobionego kolorowym nadrukiem. Dzięki temu powstał kwiatowy wzór.

Podsumowując, nie warto wybierać szybko, lepiej wybrać najciekawszy model dla danego pomieszczenia, aby tworzyło ono spójną całość z meblami. Mieszkanie tylko na tym zyska. Właściciele lepiej będą czuli się w takim miłym lokum.