Innowacyjne metody dla nowatorskich biznesmenów

Gdy jesteś fanem innowacji i użyteczności, to jak najbardziej musisz spenetrować ten artykuł i sprawdzić stronę www.dennert.pl/. Wykorzystujemy przyszłościowe metody, które z pewnością trafią w gust każdemu i posłużą na wiele lat. Rozwijamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co stanowi pewnego rodzaju renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najsilniejszymi zaletami? Są to przede wszystkim:

  • precyzyjność,
  • nienaganność.

Szczególnie skupiamy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Szczególnie możemy poszczycić się dobrym i fachowym wykonaniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma przyjmuje blisko pół tysiąca wyspecjalizowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu różnych lokalizacjach. Z tego względu my proponujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najatrakcyjniejsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma powszechna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ stanowi średniej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi doręczyciele elementów przeznaczonych do prędkiego, energooszczędnego i nowatorskiego budowania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość, a także nasze 80-letnie doświadczenie w zawodzie. Na samym starcie nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię elementów budowlanych. Natomiast później jej właściciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób prędki i niedrogi. Tak zrodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano tylko czy w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma stała się słynna nie tylko na terenie Niemiec, jednak też na całym świecie. Staliśmy się prekursorem gałęzi budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to akurat pionierskie pomysły firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. sporządzono projekt piwnicy prefabrykowanej, a później poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Wprawdzie największą popularnością chlubią się stropy kanałowe szczególnie ten typu Teriva czy Filigran. W 2010r. pozostały one zaakceptowane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Udowadnia to, że firma Dennert ciągle wybiega o krok na przód, a także stara się znaleźć coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, dlatego ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najatrakcyjniejsza propozycja i najmocniejsze argumenty – strop Filigran

Nasza oferta jest szczególnie bogata i każdy na pewno wybierze sobie coś dla siebie lub pełen pakiet, jaki chciałby wdrożyć w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy wykonać praktycznie każdą koncepcję. Proponujemy natychmiastowy montaż, najlepsze wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić możemy się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona szybka w instalacji, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Istotnie do stworzenia jej stosuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem wyjątkowej techniki łączenia. Na stworzenie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Najgłówniejszym atutem takiej piwnicy oczywiście oprócz niedługiego terminu realizacji jest niezwykle spora wodoszczelność. Ale naszym najgłówniejszym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe transportowane są na teren budowy jako suche elementy, już przygotowane do montażu. Są one szczególnie porządne, z tego względu nie jest koniecznością stosowanie podpór do ich montażu. Wykorzystać tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a ułatwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niebywale innowacyjne i termoaktywne. Są one robione według indywidualnych spraw z zachowaniem dokładnych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi zaletami jesteśmy w stanie się pochwalić oprócz tego? Są to zwłaszcza:

  • realizacja w fabryce,
  • logistyka,
  • ekipa fachowców,
  • nowatorskie budowanie.

Dzięki produkcji w fabryce domy naszych kupujących odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie także zyskać na oszczędności energii oraz kosztów. Gdy chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie wytworzone, przygotowane już elementy dostarczane są na plac budowy. Z tego powodu wystarczy jedynie parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie konieczne, przyrządzone fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu drużynie fachowców na życzenie klienta możemy skręcić elementy na miejscu tak, aby umożliwić terminowe i jak najprędsze ukończenie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji ze stałym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Tekst został wydany przez właściciela strony www strop zeranski.